وبلاگ روستای گز
هدف: اطلاع رسانی و معرفی روستا و ارتباط با همولایتی ها

در چند ماه گذشته وبلاگ خیلی کم آپدیت شده است بطوریکه تنها چند مورد عکس گذاشته شده است بنابراین طبیعی است که در این حالت از بازدیدکنندگان وبلاگ به شدت کاسته شود . ولی اگر دقت کرده باشید در آمار سایت متوجه شده اید که باز هم بازدیدکنندگان وبلاگ از بسیاری از وبلاگ های مشابه که هر روز و یا هر چند روز آپدیت می گردند بیشتر یا هم اندازه آنها است.

دو نکته در بازدیدکنند گان وبلاگ مهم است. یکی بازدید همولایتی ها که برای اطلاعات جدید به وبلاگ سر می زنند که با آپدیت نشدن وبلاگ از تعداد بازدیدها به شدت کم می گردد . دوم تعدا وبلاگ ها و سایت هایی که به این وبلاگ پیوند داده اند که این موضوع هم در این وبلاگ نسبت به تعداد زیادی از وبلاگ ها مشابه کم است.

آیا فکر کرده اید چرا با همه این شرایط باز هم آمار بازدیدکنندگان نسبتا بالا است؟ منتظر نظر دوستان می مانم تا بعد عقیده ی خودم را بیان کنم

[ یکشنبه ۱۳٩٢/٧/٧ ] [ ۸:٢۳ ‎ب.ظ ] [ م مسعودی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ گز

این وبلاگ برای معرفی و اطلاع رسانی در مورد روستای گز از توابع دهستان نهارجان بخش مود شهرستان سربیشه خراسان جنوبی راه اندازی شده است. از همه همولایتی های عزیز برای پربار شدن وبلاگ استمداد می طلبیم.آدرس ایمیل وبلاگ gazvillage@gmail.com می باشد .هر گونه مطلبی یا عکسی که توسط دوستان فرستاده شود به نام خود ایشان در وبلاگ منتشر خواهد شد.
امکانات وب
Google

در وبلاگ گز
در كل اينترنت
RSS Feed