وبلاگ روستای گز
هدف: اطلاع رسانی و معرفی روستا و ارتباط با همولایتی ها

یکی از اسباب بازی هایی که کودکان روستای گز بصورت خودکفا درست می کردند ماشین هابود . یکی از این مدل ماشین ها به کمک قوطی فلزی یا کارتن بود که تایر های آن از شلغم هایی که بصورت گرد بریده می شد بوده است.

از آنجا که قول داده بودیم به برنده مسابقه سوالات با لهجه گز یک عدد ماشین جایزه بدهیم و همزمان با این موضوع حتی قیمت تابوتی بنام پراید هم به نزدیک 20 ملیون تومان رسید دست به دامان ماشین های ساخت گز شدیم و این ماشین را برای برنده مسابقه آماده کردیم بنابراین به اطلاع می رساند این ماشین ساخته شده و آماده واگذاری می باشد با سپاس از تمام دوستان شرکت کننده بدون توجه به درست و غلط بودن جواب دوستان به پاس لطف و همت ایشان برای جواب دادن به سوالات به هر کدام از دوستان یک ماشین واگذار خواهد گردید .

در ضمن جواب درست مسابقه

جواب سوالات 23433411221242142313

[ دوشنبه ۱۳٩۱/۱۱/٢۳ ] [ ٧:۱۳ ‎ق.ظ ] [ م مسعودی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ گز

این وبلاگ برای معرفی و اطلاع رسانی در مورد روستای گز از توابع دهستان نهارجان بخش مود شهرستان سربیشه خراسان جنوبی راه اندازی شده است. از همه همولایتی های عزیز برای پربار شدن وبلاگ استمداد می طلبیم.آدرس ایمیل وبلاگ gazvillage@gmail.com می باشد .هر گونه مطلبی یا عکسی که توسط دوستان فرستاده شود به نام خود ایشان در وبلاگ منتشر خواهد شد.
امکانات وب
Google

در وبلاگ گز
در كل اينترنت
RSS Feed