وبلاگ روستای گز
هدف: اطلاع رسانی و معرفی روستا و ارتباط با همولایتی ها

شاید بسیاری از همولایتی ها ندانند علاوه بر دو شهید عزیز که جانشان را برای فردای وطن دادند و در روستای گز مدفون هستند شهید دیگری هم با اصالت گزی وجود دارد که حتی سال های کودکی خود را در گز گذرانده است و بعد از مهاجرت از گز به شهادت رسیده است و در جایی غیر از گز مدفون می باشد.

شهید هاشم مسعودی فرزند مرحوم میر محمد علی مسعودی در کودکی به دلیل شرایط خاص آن سال ها به همراه پدرش از روستای گز به شهر مشهد مهاجرت کردند وی در مشهد رشد کرد و بزرگ شد و به شغل دباغی روی آورد . در سال های جنگ تحمیلی به عنوان یک بسیجی به همراه برادرش  در حالیکه سه فرزند داشت چندین بار به جبهه ها اعزام گردید و در نهایت در عملیات کربلای 5 در تاریخ 21 دی ماه سال 1365  منطقه شلمچه به شهادت رسید و در مزار شهدای بهشت رضای مشهد دفن گردید

سایت سرداران شهید

[ یکشنبه ۱۳٩۱/۸/٢۱ ] [ ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ ] [ م مسعودی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ گز

این وبلاگ برای معرفی و اطلاع رسانی در مورد روستای گز از توابع دهستان نهارجان بخش مود شهرستان سربیشه خراسان جنوبی راه اندازی شده است. از همه همولایتی های عزیز برای پربار شدن وبلاگ استمداد می طلبیم.آدرس ایمیل وبلاگ gazvillage@gmail.com می باشد .هر گونه مطلبی یا عکسی که توسط دوستان فرستاده شود به نام خود ایشان در وبلاگ منتشر خواهد شد.
امکانات وب
Google

در وبلاگ گز
در كل اينترنت
RSS Feed