وبلاگ روستای گز
هدف: اطلاع رسانی و معرفی روستا و ارتباط با همولایتی ها
نکته اول : دوستان دقت کنید اشعار محلی به روانی غزل و قصیده نیست گاهی باید دو یا سه یا چند بار بخوانید تا دست شما بیاید و بتوانید روان بخوانید . در ضمن یادتان باشد منظور ما از این اشعار ادعای شاعری نیست دنبال وزن و قافیه کامل هم نگردید. هدف زنده کردن و زنده نگهداشتن کلمات و اصطلاحات و لهجه گز است حالا در قالب نظم و نثر و هرچه که باشد.
دوم اینکه : حساسیت من و دیگر نویسندگان وبلاگ به احترام گذاشتن به اشخاص و عقاید کمتر از هیچیک از شما نیست. سعی نکنید در اشعار و نوشته ها دنبال تاریخ ، روابط و افکار تنش زا بگردید . هدف فقط شناخت ، معرفی و ثبت تاریخ ، فرهنگ و داشته های گز است به ما کمک کنید و با افکار پراکنده  ما و خودتان را اذیت نکنید.

سوم اینکه من هنوز هم متعجبم با این همه افراد تحصیلکرده گزی که این وبلاگ را می خوانند چرا صدای یکی در نمیاد آقا تورو خدا نترسید هیچ اتفاقی نمی افته نظر بدید مطلب بفرستید . دو بار بنویسید ترستون می ریزه . حتی اونایی که خودشون با کامپیوتر آشنا نیستند به فرزندان بگویند بنویسند ولا بالا حیفه  بهتره قدمی برداریم برای این دیار قبل از آنکه خودمان را از زمین بردارند. همه آنچه در ذهن و فکر شما است ارزش ثبت کردن دارد . هر چند من عزممو جزم کردم و حتی شده یکه و تنها تا آخرین کلمه ای که بتونم در مورد گز خواهم نوشت ولی بالاخره حضور شما هم دل ما را گرم خواهد کرد. غیر از آقای علوی که بعد سال ها و بسیار دورتر از گز برایمان می نویسد و نظر می دهد ، آقای غلامی گاهی برای ما مطلب می فرستاد که نمی دونم کجا هستند ایشان هم بی صدا شده (شاید سربازیه) ولی هر جا هست خدا نگهدار ایشون باشه. گروه برو بچ هم انگار از هم پاشیده یا کلاس شون بالا رفته نمی دونم به من ربطی نداره ولی در وبلاگ جای مطالب شون خالیه.

این مطلب رو برا شما نوشتم اِ اِ چرا اینطرف اونطرفو نگا می کنی خود شما رو می گم که مطلبو خوندی و صفحه رو داری می بندی

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٧/۱٩ ] [ ٧:٠۱ ‎ق.ظ ] [ م مسعودی ]

.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ گز

این وبلاگ برای معرفی و اطلاع رسانی در مورد روستای گز از توابع دهستان نهارجان بخش مود شهرستان سربیشه خراسان جنوبی راه اندازی شده است. از همه همولایتی های عزیز برای پربار شدن وبلاگ استمداد می طلبیم.آدرس ایمیل وبلاگ gazvillage@gmail.com می باشد .هر گونه مطلبی یا عکسی که توسط دوستان فرستاده شود به نام خود ایشان در وبلاگ منتشر خواهد شد.
امکانات وب
Google

در وبلاگ گز
در كل اينترنت
RSS Feed